Kto wykonuje Weryfikację Przed Wyjazdem?

Prywatni detektywi posiadający uprawnienia nadane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Wsparcia udzielają również dyplomowani psycholodzy śledczy.

W jakim czasie otrzymam raport?

Wiemy, że chciałbyś jak najszybciej otrzymać rzetelnie sporządzony raport z procesu weryfikacji. Właśnie dlatego robimy wszystko co w naszej mocy. Pierwszy raport o stanie auta otrzymasz w czasie do 6h od momentu opłacenia zamówienia.

Co jeśli auto sprzeda się przed weryfikacją?

Przed przystąpieniem do każdego etapu weryfikacji sprawdzamy w pierwszej kolejności aktualność ogłoszenia. Jeżeli oferta nie będzie aktualna sprawdzimy dla Ciebie inny samochód.

Czy dzwonić do sprzedającego przed weryfikacją?

Nie ma takiej konieczności, wystarczy, że wyślesz nam link do oferty podczas składania zamówienia, a my zajmiemy się całą resztą.

Czy sprawdzacie auta w całej Polsce?

Tak, zarówno sprawdzenie zdalne jak i inspekcja na miejscu odbywa się na terenie całej Polski.

Co jeżeli sprzedający nie zgodzi się na weryfikację?

Jest to rzadka sytuacja, jeżeli natomiast sprzedający nie zgodzi się na weryfikację poinformujemy Cię o tym. Będziesz miał aż 3 miesiące na przesłanie nam innego pojazdu do sprawdzenia.

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI?

Chętnie pomożemy, skontaktuj się z nami
KONTAKT

Weryfikacje.com

Jedyny dwuetapowy system weryfikacji używanych samochodów na terenie całej Polski wykonywany przez zawodowych detektywów oraz ekspertów motoryzacyjnych.
eyephonemapcarhourglassquestion-circle
{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}