Częste Pytania

Sprawdź pytania naszych klientów

Co jeśli auto sprzeda się przed weryfikacją?

Aktualność oferty jest weryfikowana przez naszych pracowników podczas umawiania terminu weryfikacji oraz przed samym wyjazdem eksperta na miejsce. Jeśli pomimo tego nie dojdzie do weryfikacji i samochód zostanie sprzedany w ciągu 3 miesięcy możesz przesłać nam inną ofertę do sprawdzenia.

Dlaczego warto zamówić sprawdzenie?

Warto poznać stan faktyczny auta przed zakupem. Deklaracje sprzedających bardzo często w mniejszym lub większym stopniu odbiegają od rzeczywistości. Inwestując w weryfikację pojazdu przed zakupem zaoszczędzisz nawet kilka tysięcy na późniejszych wydatkach oraz otrzymasz mocne argumenty do negocjacji ceny.

Czy dojazd eksperta na miejsce jest płatny?

Nie, dojazd do samochodu jest już wliczony w cenę pakietów niezależnie w jakim mieście stoi pojazd na terenie całej Polski.

W jakim czasie otrzymam raport?

Zlecenia realizujemy w 24h do 48h od poniedziałku do soboty. Realizacja rozpoczyna się od momentu zaksięgowania płatności. Jeśli wybrałeś płatność przez PayU księgowanie odbywa się natychmiast.

Po umówieniu terminu ze sprzedającym otrzymasz mail z potwierdzeniem daty weryfikacji na miejscu. Raport zostanie wysłany do końca dnia w którym została dokonana weryfikacja lub do południa dnia następnego.

Weryfikacja Przed Wyjazdem

Jeśli wykupiłeś Pakiet Premium lub dokupiłeś Weryfikację Przed Wyjazdem w pierwszej kolejności otrzymasz raport ze wstępnymi ustaleniami naszych specjalistów (od 3h do 6h). Jeżeli zostały ujawnione wady pojazdu czekamy na Twoją decyzję czy kontynuować sprawdzenie na miejscu dla tego pojazdu czy też wolisz zmienić auto do weryfikacji . W przypadku pozytywnej weryfikacji przed wyjazdem sprawdzenie na miejscu kontynuowane jest automatycznie.

Kto wykonuje Weryfikację Przed Wyjazdem?

Prywatni detektywi posiadający uprawnienia nadane przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Wsparcia udzielają również dyplomowani psycholodzy śledczy.

Jaki samochód można sprawdzić?

Weryfikacja dotyczy pojazdów osobowych oraz dostawczych o DMC do 3.5t. Oględziny pojazdów powyżej 3.5t. i specjalistycznych są realizowane zgodnie z indywidualną wyceną.

Czy poinformować sprzedającego o weryfikacji?

Nie ma takiej konieczności, wystarczy, że wyślesz nam link do ogłoszenia lub dane sprzedającego, a my zajmiemy się całą resztą.

Co jeżeli sprzedający nie zgodzi się na weryfikację?

Jest to rzadka sytuacja, jeżeli natomiast sprzedający nie zgodzi się na weryfikację poinformujemy Cię o tym. Będziesz miał aż 3 miesiące na przesłanie nam innego pojazdu do sprawdzenia.

Czy sprawdzacie auta w całej Polsce?

Tak, zarówno weryfikacja przed wyjazdem jak i inspekcja na miejscu odbywa się na terenie całej Polski.

Czy otrzymam fakturę za usługę?

Tak, wystarczy, że w uwagach do ogłoszenia podasz nam dane firmy. Możesz również napisać do nas na kontakt@weryfikacje.com

Kim są Eksperci, jakie mają doświadczenie?

Eksperci Weryfikacje.com to  zawodowi rzeczoznawcy, mechanicy oraz diagności. Posiadają wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Nasza sieć ekspertów to 37 starannie dobranych specjalistów na terenie całej Polski. Dzięki temu mamy pewność współpracy z najlepszymi.

Gdzie jeździcie na serwis/warsztat?

Samochód będzie sprawdzany na niezależnym serwisie samochodowym, przystosowanym do obsługi danej marki i modelu. Serwis, na którym odbędzie się sprawdzenie podwozia jest wskazany przez Weryfikacje.com. Jeżeli nie ma możliwości wyjazdu na serwis samochód zostaje podniesiony przy użyciu mobilnych najazdów na miejscu przez eksperta w celu weryfikacji stanu podwozia. 


Czy sprawdzacie auta również w sobotę? 

Tak, w soboty eksperci również dokonują weryfikacji pojazdów oraz biuro obsługi rozsyła przygotowane raporty.

Czy zarezerwujecie dla mnie auto?

Skupiamy się na weryfikacji stanu faktycznego pojazdu, nie ingerujemy w sam proces zakupowy. 

Czy mogę zapłacić po sprawdzeniu?

Warunkiem dokonania weryfikacji jest złożenie zamówienia przez stronę weryfikacje.com oraz opłacenie go przed naszym przystąpieniem do realizacji. Niestety nie ma możliwości późniejszych płatności. 

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI?

Chętnie pomożemy, skontaktuj się z nami
KONTAKT
envelopephone-handsetmap-marker
{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}