Potrzebujesz Pomocy Prawnej?

Wyspecjalizowany Dział Prawny

Doskonale znamy oszustwa sprzedających, dzięki temu poznasz realne możliwości oraz kroki, które możesz podjąć bez ponoszenia wysokich kosztów. Nasz dział prawny specjalizuje się w sprawach dotyczących nieprawidłowości oraz oszustw popełnianych na szkodę kupującego.

Ustalenie Aktualnej Sytuacji Prawnej

Podczas konsultacji opisz nam dokładnie sprawę. Nasz specjalista ustali jakimi realnymi możliwościami dysponujemy w Twoim przypadku oraz jakie kroki należy podjąć w celu zabezpieczenia materiału dowodowego.

Jak Skutecznie Zgłosić Roszczenia Sprzedającemu

Dowiesz się również jakie roszczenia możesz zgłosić sprzedającemu i jak zrobić to w skuteczny sposób. Jeżeli sprzedający nie przystanie na Twoje warunki pomożemy podjąć Ci następne kroki.

Prowadzenie Rozpraw Sądowych

Ponadto jeżeli będziesz dysponował odpowiednim materiałem dowodowym, a sprzedający nie przystanie na ugodę nasi adwokaci mogą poprowadzić sprawę kompleksowo przygotowując pisma procesowe oraz reprezentując Cię na rozprawie sądowej. W zdecydowanej większości przypadków nie będzie to konieczne, ponieważ dążymy do szybkiego załatwienia sprawy bez udziału sądu.

Opłać konsultację, a nasz specjalista skontaktuję się z Tobą w ciągu 24h na podany w zamówieniu numer telefonu. Prosimy również o podanie adresu e-mail oraz preferowanych godzin kontaktu.
149zł
*Czas konsultacji wynosi do 45 min
Masz pytania? Bądźmy w kontakcie 

TELEFON

514 853 866

E-MAIL

kontakt@weryfikacje.com

ADRES

Łódź 90-057 Ul. Sienkiewicza 85/87, piętro XI, lok. 8

Zobacz nas na Facebook'u :) 

Weryfikacje.com IconWeryfikacje.com

Ul. Sienkiewicza 85/87, piętro XI, Łódź

4,8 79 reviews

 • Avatar Michał Wysocki ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Rewelacyjna firma której należy się nie 5 gwiazdek a 10!! Zdecydowanie co ich wyróżnia na rynku spośród innym tego typu firm to podwójny system weryfikacji, czyli oprócz tradycyjnego sprawdzenia samochodu na miejscu przez mechanika … More mają prywatnego detektywa z zewnętrznej firmy, który weryfikuje najpierw samochód przed Wyjazdem, czyli sprawdza rozbieżność pomiędzy tym co deklaruje sprzedający a stanem faktycznym auta. Naprawdę nie spotkałem się wcześniej z takimi działaniami dzięki temu naprawdę auto zostaje mega dokładnie prześwietlone. Polecam serdecznie.
 • Avatar Kamil Kula ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Weryfikacja przebiegła sprawnie i już na drugi dzień otrzymałem raport który zawierał wiele wartościowych informacji na temat samochodu który miałem kupić. Sprzedawca niestety okazał się być oszustem i zataił w ogłoszeniu … More wiele usterek które odkryła firma przy weryfikacji. Następnym razem tez zlecę wam weryfikacje samochodu, bo widać, ze siedzicie w temacie dobrze.
 • Avatar Anastazja Gałka ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Wzorowo wykonana usługa. Wiem praktycznie wszystko o samochodzie który chce kupić a nigdy go nie widziałem. Szybkość realizacji usługi bardzo mnie satysfakcjonuje.
  Pozdrawiam!
 • Avatar Ewa Dzierwa ★★★★★ 3 months ago
  Auto sprawdzone szybko i szczegółowo,polecam:)
 • Avatar Daria Sobczak ★★★★★ a week ago
  Firma dobrze wywiązała się z usługi. Auto które kupiłam w 100% zgadzało się z tym co było napisane w raporcie
 • Avatar Weronika Woś ★★★★★ a week ago
  Auto które zakupiłam jest zgodne z raportem który od Państwa dostałam. Widać że mamy do czynienia z profesjonalistami.
  Polecam i do następnego razu
 • Avatar Seweryn Kaczmarek ★★★★★ w ostatnim tygodniu
  Zdecydowanie polecam firmę. Raporty zawsze są w 100% zgodne z prawdą. Nigdy nie kupię auta bez was
 • Avatar Dariusz Nowotnik ★★★★★ 3 months ago
  Swoje usługi pełnicie znakomicie!
  Pozdrawiam cieplutko
  Dałbym wam nawet 6 gwiazdek ale niestety się nie da
 • Avatar Andrzej Jaroch ★★★★★ 3 months ago
  Szybko i rzetelnie. Kupione auto zgadza się z raportem. Pozdrawiam

Zobacz Więcej Opinii w Google

Twoje Zadowolenie z Zakupu

To nasz wspólny sukces

OSMAN WAROŃSKI

Rzadko spotykana dbałość o szczegóły, rzetelność, profesjonalizm no i normalna rozmowa, jak człowiek z człowiekiem - zawodowa, ale odpowiednio luźna relacja. Renesans pełną gębą. Co by nie zanudzać - 10/5, polecam!
CZYTAJ WIĘCEJ

TOMASZ RUBASZEWSKI

Moja sprawa była dość skomplikowana, ale dzięki dużemu zaangażowaniu że strony obsługujących mnie ludzi zakończyła się sukcesem.auto kupione tylko i wyłącznie dzięki tej współpracy. Szczerze polecam.
CZYTAJ WIĘCEJ

WOJCIECH SZWED

Skorzystałem z porady kolegi i zadzwoniłem do specjalistów z weryfikacji. Miałem jechać po samochód, który okazał się być po konkretnej szkodzie (dachowanie). Oto przykład jak zostałem uchroniony przed katastrofa. Dziękuje!
CZYTAJ WIĘCEJ

Weryfikacje.com

Jedyny dwuetapowy system weryfikacji używanych samochodów na terenie całej Polski wykonywany przez zawodowych detektywów oraz ekspertów motoryzacyjnych.
{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}